درباره ما

شرکت نماکاران هزاره سوم در سال 1386 با هدف مشاوره، طراحی و اجرای نماهای کامپوزیت، کرتین وال و اسپایدر تاسیس گردیده و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود. این شرکت به منظور تامین و بهره گیری از دانش فنی روز دنیا همکاری خود با هلدینگ چوهاداراوغلو ترکیه، که یکی از پیشتازان این صنعت در سطح خاورمیانه می باشد، آغاز نمود و موفق به اخذ نمایندگی انحصاری مجموعه چوهاداراوغلو در ایران شد.

هم اکنون شرکت نماکاران اجرای چندین پروژه مطرح در سطح کشور را در کارنامه خود داشته و جز یکی از برند های رده اول در این صنعت محسوب می شود. همچنین به جهت قرار گیری در ردیف شرکتهای پیشتاز و بالا بردن کیفیت خدمات رسانی بهتر، برای اولین بار در این صنعت ، موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001: 2008) از شرکت TUV NORD آلمان گردیده است.

گواهی نامه ها

برگ نمایندگی انحصاری مجموعه چوهاداراوغلو در ایران

گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ( ISO 9001: 2008 ) از شرکت TUV NORD

درباره کارخانه شرکت نماکاران

شرکت نماکاران در سال 1389 در راستای پاسخگویی مناسب تر به نیاز کارفرمایان و مشتریان نسبت به احداث کارخانه مجهز، در مساحت 5000 متر مربع اقدام و با در اختیارگیری دستگاه های تمام اتوماتیک (CNC) شرکت الوماتک (ELUMATEC)، در سال 1390 بهره برداری از کارخانه آغاز گردید. ظرفیت ایجاد شده توسط امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی متخصص داخلی با بهره گیری از تجربیات مشاوران شرکت چوهاداراوغلو امکان تولید و مونتاژ انواع محصولات ترکیبی پیش ساخته آلومینیومی و شیشه ای اعم از درب و پنجره و کرتین وال با سیستم های Stick , Unitized را میسر نموده است.

شرکت نماکاران به جهت قرار گیری در لیست شرکتهای مطرح نسبت به روزرسانی خدمات و محصولات با کیفیت و استاندارد روز دنیا به شرح ذیل اقدام نموده است:

1-مشاور و طراحی سیستم برای پروژه های خاص
2-امکان قرارداد کنسرسیوم برای پروژه های ایران
3-نظارت فنی و کیفی بر عملیات اجرایی توسط سوپروایزر شرکت مادر
4-گارانتی سیستم توسط شرکت مادر
5-انجام رنگ آنادایز و رنگ پودری به صورت عمودی
6-تامین کلیه قطعات توسط شرکت مادر
7-دارای برنامه مدیریت کیفیت(Quality Plan)دارای برنامه مدیریت ایمنی و بهداشتی محیط (HSE Plan)