درب های گردان تمام اتوماتیک (شیک)

درب های گردان خودکار یکی از مهمترین محصولاتی است که با عملکرد و ظاهر خود، شیک بودن را برای سازه های معماری به ارمغان می آورد. فرق درب های گردان خودکار با درب های گردان دستی، رادارهای موجود در حین ورود و خروج است که با استفاده از مکانیسم موتور می چرخد و مجهز به سیستم های ایمنی هوشمند بوده، علاوه بر صرفه جویی در انرژی در حین عبور مردم ایمنی فوق العاده ایجاد می نماید. درب های گردان خودکار اینتراکس با سنسورهای افقی و عمودی جهت جلوگیری از هرگونه خطر گیر کردن، کار کردن به صورت دستی در صورت قطع برق، باز شدن و تا شدن کامل لنگه ها در شرایط اضطراری، گردش بدون وقفه درب در حین گردش حتی اگر لنگه درب هل داده شود، گردش نیمه برای آسان کردن عبور معلولین و با ویژگی های جدید دیگر به همگان این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه مشکل کار می کند. در عین حال هزینه سرویس و مراقبت بسیار مقرون به صرفه می باشد.

درب های گردان تمام اتوماتیک کریستال (ظرافت)

این درب گردان کاملا شفاف است. در قسمت فوقانی بدنه که از دو تکه شیشه حرارتی تشکیل شده است با استفاده از قطعات اتصال مخصوص (نگهدارنده شیشه) به قطعات ثابت های قوس دار به صورت کامل وصل شده است. موتور و تجهیزات الکتریکی در زیرزمینی که درب خودکار روی آن قرار گرفته است، زیر موکت در قسمتی مخصوص نخفی شده است. چنانچه زمین مساعد نباشد و زیرزمین اتاقی مناسب برای این کار باشد نیز قابل نصب به سقف اتاق می باشد.

این درب با توجه به نیاز مشتری به صورت 3 یا 4 لنگه قابل تولید می باشد. لنگه ها از شیشه لامینه تواید شده است و مطابق با کانسپت عمومی درب بدون هیچ گونه ستون میانی با استفاده از قطعات اتصال اینوکس شیشه به شیشه متصل می شود. ولیکن از آنجایی که برای ایزوله کردن جریان هوا نیاز به استفاده تز فرچه می باشد، در اطراف لنگه ها پروفیل های نگهدارنده فرچه به عرض 25 میلی متر وجود دارد. لنگه ها در شرایط اضطراری قابلیت تا شدن دارند و در شرایط اورژانسی با تا شدن روی هم فاصله عبور عریض فراهم می سازند.

درب های گردان شیشه ای که در قطر های 1600 الی 3000 میلی متر قابل تولید می باشد، به 3 شکل به صورت دستی، خودکار و نیمه خودکار کار می کند.