پارتیشن های شیشه ای در سیستم پارتیشن بندی

امروزه پارتیشن های شیشه ای بحث مهمی در بین مدیران  شده است که کاربرد بیشتری نسبت  به دیوار های جدا کننده دارد.

امکان استفاده مستقیم از نور خورشید، ایجاد فضایی کاملا کاربردی، هزینه نگهداری پایین و عمر بسیار بالا همگی باعث شده اند تا تقاضا برای اجرای  پارتیشن های شیشه ای روز به روز بیشتر از قبل باشد.

شاخصه پارتیشن های شیشه ای ظرافت، قطر کمتر نسبت به پارتیشن های دیگر، بازتاب هرچه بیشتر نور و وسعت دید بالاتر می باشد.در پارتیشن های شیشه ای از شیشه10میل به همراه فریم استیل و آلومینیوم استفاده می گردد و درب ها به صورت رولینگ نصب می شود که بازشو آن به صورت ریلی می باشد. این نوع پارتیشن را لزوماً تا سقف اجرا می کنند که این امر باعث عایق شدن فضا در برابر صدا و استحکام بالاتر پارتیشن می گردد.

سیستم های پارتیشن بندی

شرکت چوهاداراغلو با توجه به سابقه 60 ساله خود در زمینه سیستم هاى پارتیشن بندى داخلى این امکان را به شما مى دهد که به فضاى داخلى خود چهره اى مدرن و زیبا بدهید.با استفاده از این سیستم ها با در نظر گرفتن زیبایى مکان هاى داخلى، مى توان مصرف پروفیل ها را به حداقل ممکن رساند.

هچنین استفاده از پانل هاى شیشه و چوب تامین نیاز زیبایى فضاها را در بالاترین سطح مطلوب تامین مى نماید. از ویژگى هاى این محصول در رابطه با زیبایى و دکوراسیون داخلى، تنوع درمحصولات، راحتى در مونتاژ، کیفیت بالا، صرفه جویى اقتصادى و سهولت در استفاده براى مصرف کننده مى باشد.