پارتیشن شیشه ‌ای چیست؟

درب و پنجره آلومینیومی
درب و پنجره آلومینیومی
ژوئن 23, 2018
کرتین وال
نمای کرتین وال و کاربرد آن
ژوئن 26, 2018
پارتیشن شیسه ای

پارتیشن شیسه ای

پارتیشن شیشه ‌ای چیست؟

پارتیشن شیشه ‌‌ای در واقع همانند دیواری است که اتاق ها را از هم جدا میکند. پارتیشن شیشه ای با ظاهری زیبا و کیفیتی عالی عایق سروصدا است و نور را به خوبی بازتاب می دهد، این پارتیشن ها از ظرافت بالایی برخوردارند و بدلیل بازتاب نور مناسبی که دارد، وسعت دید بالاتری به شما می دهند. معمولا این نوع پارتیشن ها در ادارات و سالن های کنفرانس استفاده‌ی بیشتری دارند و به دو صورت تک جداره و دو جداره هستند. تفکیک محیط بدون از دست رفتن ساختار کلی و ماهیت فضا مهم ترین عملکردی است که پارتیشن های شیشه‌ای باید داشته باشند.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

مزایا و معایب استفاده از پارتیشن شیشه‌ ای

  •  باعث کاهش هزینه ها می شود.
  •    عایقی مناسب در برابر سرما و گرما.
  • جلوگیری از هدر رفتن فضا.
  • کاهش صدا در محیط کار.

پارتیشن شیشه ای اداری

امروزه در کشور های اروپایی، برای استفاده بهینه از تمام فضای واحد، از پارتیشن شیشه ای اداری استفاده می کنند.

هنگامی‌که این محصول در شرکت نصب می‌شود، ممکن است عملکرد افراد تا حدودی تحت تأثیر قرار بگیرد. ولی مطمئناً محیطی آرام و منظم را در شرکت می‌آورد و نمی‌توان آن را با آزمایشگاه که یک محیط بسته و کسل آور است، یکی دانست. با استفاده از این محصول نحوه عملکرد افراد در شرکت کاملاً واضح و مشخص است و در کنار آن می‌توان فضا را به چند بخش مجزا تقسیم نمود و برای کارکنان حریم خصوصی تعیین کرد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

 قیمت پارتیشن ها

از عوامل تاثیر گذار در قیمت پارتیشن، متراژ که مهم ترین عامل می باشد، نوع شیشه مورد استفاده و یراق آلات مورد استفاده می باشد. از عوامل دیگر در تعیین قیمت پارتیشن می توان به فریم دار یا فریم لس بودن پارتیشن شیشه ای اشاره کرد. یراق آلات مورد استفاده یکی از مهم ترین عوامل در تعین آنها می باشند.

چگونگی نصب و جابجایی

در نصب پارتیشن شیشه ای به ابزار خیلی پیچیده ای نیاز نیست و با استفاده از چند قاب پک براحتی می توان پنل های آن را نصب کرد. ولی با توجه به ظرافت کار با شیشه حتما این کار باید توسط افراد مجرب انجام گیرد.

جلوه پارتیشن شیشه ای

پارتیشن  شیشه ای سکوریت با هر نوع دکوراسیون سازگار است و جلوه دهی مناسبی ایجاد می‌کند. ترکیب عالی شیشه با یراق‌آلات و فریم استیل هارمونی زیبایی به محیط می‌بخشد. این محصول در فضاهای گوناگون وبا هر نوع دکوراسیون سازگار است و جلوه دهی مناسبی ایجاد می‌کند و نقش عمده‌ای در محیط اداری مدرن امروز بازی می‌کند. برای حفظ حریم خصوصی و بهداشت روانی هر پارتیشن دو جداره فریم لس یا ساده با فرم و طرحی بر روی آن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

این پارتیشن ها می تواند با فریم و یا بدون فریم کار شود. این نوع فریم لس از شیشه و یراق آلات مخصوص ساخته شده است.  علاوه بر زیبای ، قیمت پارتیشن شیشه ای فریم لس کمتر از نوع  فریم دار آن می باشد.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای