پارتیشن آلومینیومی

کرتین وال
نمای کرتین وال و کاربرد آن
ژوئن 26, 2018
نمای خشک
نمای خشک چیست ؟
جولای 26, 2018
پارتیشن آلومینیومی-پارتیشن اداری-پارتیشن شیشه ای

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی پارتیشنی است که کاربرد آن بسیار زیاد می باشد . آلومینیوم فلزی سبک و با دوام است که دچار پوسیدگی نمی گردد و تغییر رنگ نمی دهد و استفاده مرغوب از پارتیشن آلومینیومی بر دوام این نوع پارتیشن می افزاید. اسکلت فلزی در پارتیشن دارای تنوع رنگی بسیار است که بر زیبایی آن افزوده است و تغییر رنگ باعث می شود قیمت تمام شده برای مشتری بالا رود. یکی از کاربردهایی که برای پارتیشن آلومینیومی مطرح است استفاده از آن برای فضاهای بزرگی است که در طراحی آن از شیشه هایی با ابعاد بزرگ استفاده می شود. با توجه به آن که قیمت این نمونه پارتیشن بالا می باشد اما در سازمان ها و ادارت یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین پارتیشن است که سبک بودن و استحکام آن باعث این موضوع گردیده است.

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

تعریف اولیه پارتیشن آلومینیومی

به مجموعه پارتیشن‌هایی که از فریم آلومینیوم استفاده می کند,  پارتیشن‌ آلومینیومی گفته می‌شود.

این نوع پارتیشن در طراحی و پارتیشن بندی محیط‌های اداری بسیار پرطرفدار می باشد. همچنین به دلیل رنگ آنودایز از رنگی با کیفیت بالا برخوردار است که باعث زیباتر کردن محیط اطراف می شود. پارتیشن های آلومینیومی دارای دو طرح افقی و عمودی می باشند.

برخی از ویژگی های پارتیشن آلومینیومی

زیبایی شناسی

استفاده هوشمندانه از پارتیشن ها با مدل های رنگی می تواند به ظاهر دفتر شما اضافه شود.

مقرون به صرفه و عملی

پارتیشن های اداری بهتر از ساخت دیوارهای کامل و دائمی هستند , پارتیشن آلومینیومی ارزان ترین گزینه می باشد.

 حریم خصوصی

این پارتیشن ها سطوح سر و صدا را کاهش می دهد و فضا را برای افزایش تمرکز کارکنان مهیا می کند.

پارتیشن دو جداره آلومینیومی

این نوع پارتیشن دارای یک ساختار از جنس آلومینیوم است. از مزیت های این نوع پارتیشن می توان به نصب سریع , زیبایی , قابل تعویض بودن قطعات خراب شده , درگیر شدن فضای کمتر و قابل جا به جا شدن راحت اشاره کرد همچنین این نوع پارتیشن با ترکیب ام دی اف ترکیب زیبایی به محیط می بخشد. نوع پروفیل آلومینیوم آنادایز شده است که رنگ بندی متفاوتی دارد رنگ نقره ای، مشکی، طوسی، سفید و برای محیط های اداری استفاده می شود همچنین صدا را تا 70/80 درصد کاهش می دهد.

مزایای استفاده از پارتیشن آلومینیومی چیست؟

کارفرمایان هنگام طرح ریزی محیط محل کار، برای جدا کردن آن به بخش های کوچکتر، اغلب از پارتیشن اداری استفاده می کنند. پارتیشن بندی علاوه بر اینکه یک راه ارزان و اقتصادی برای ایجاد فضاهای اداری جداگانه برای کارمندان است، مزایای دیگری هم دارد. همچنین پارتیشن آلومینیومی در برابر رطوبت و تغییر دما مقاوم بوده و قابلیت بازیفات دارد.

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی