از کابرد پارتیشن های آلومینیومی چه می دانید؟

مزایای کرتین وال
از مزایای کرتین وال چه می دانید؟ 
اکتبر 1, 2018
مزایای نمای شیشه ای
معایب و مزایای نمای شیشه ای
اکتبر 3, 2018
پارتیشن های آلومینیومی

پارتیشن های آلومینیومی

از انواع پارتیشن های اداری می توان به پارتیشن های آلومینیومی اشاره کرد

پارتیشن های آلومینیومی به پارتیشن هایی طلقی می شود که فریم هایشان از آلومینیوم ساخته می شود و با مواد دیگر ترکیب می شوند. پارتیشن های آلومینیومی ( پارتیشن شیشه ایی) از گزینه های  مناسب برا ی مدرن تر نشان دادن فضا است و همچنین باعث می شود که فضای شما را بزرگتر از آنچه هست نمایش دهد.

ویژگی های پارتیشن های آلومینیومی :

پارتیشن آلومینیومی ویژگی های منحصری دارد که از جمله آنها می توان به مقاومت بالایی که دارند اشاره کرد

همچنین این پارتیشن ها بسیار سبک هستند. آنها نسبت به رطوبت نیزمقاومت زیادی دارند.

چرا استفاده از پارتیشن های آلومینیومی را توصیه می کنند؟

داشتن پارتیشن اداری بهترین راه برای فضاسازی مناسب با ایجاد رابطه کاربری بالا است، زیرا آنها ارزان هستند و همچنین آنها را می‎توان هر زمان برچید و دوباره بازسازی کرد. می توان گفت که این پارتیشن های آلومینیومی بسیاری از مشکلات را در فضای اداری کاهش می دهند چرا که هم ارزان و مقرون به صرفه هستند و هم می توان آنها را هر زمان جمع کرد و برچید و دوباره بازسازی کرد و همچنین به آسانی قابل جدا سازی و حمل هستند.

ساختار اصلی پارتیشن های اداری اغلب از اسکلت های فلزی از جمله آلومینیوم است علت محبوبیت و پر طرفدار بودن این پارتیشن ها بخصوص در سازمان ها و ادارات، استحکام بالا در عین سبک بودن است.

پارتیشن های آلومینیومی

پارتیشن های آلومینیومی

می توان به چند مزیت سیستم پارتیشن های آلومینیومی اشاره کرد:

زیبایی در محیط

ذخیره کنندگان فضا

مقرون به صرفه و کاربردی

ایجاد یک حریم خصوصی

نورپردازی مناسب

فریم  پارتیشن اداری از آلومینیوم ساخته شده وجداره آنها با استفاده از  mdfو شیشه کامل شده و پارتیشن های آلومینیومی قابلیت بازیافت دارند.

در این مقاله دو نوع از پارتیشن های آلومینیومی را بررسی می نماییم:

پارتیشن آلومینیوم تک جداره

پارتیشن آلومینیوم دو جداره

 هر نوع از این پارتیشن ها دارای یکسری ویژگی متمایز هستند

در این پارتیشن ها از شیشه تک جداره یا دوجداره بسته به نیاز مشتری هنگام ساخت می توان استفاده نمود.

پارتیشن های  دوجداره آلومینیومی به  نوعی  جداکننده میباشد که در فضاهای باز اداری و یا  تجاری به جهت جداسازی فضاها به کاربرده می شوند و همچنین امکانات بیشتری نسبت به پارتیشن های تک جداره آلومینیومی دارند

پارتیشن های آلومینیومی

پارتیشن های آلومینیومی

پارتیشن های آلومینیومی تک جداره

این نوع پارتیشن ها از فریم آلومینیوم و جداره های mdf و شیشه شکل گرفته اند که ابعاد جداره ها با توجه به نظر مشتریان نقابل تغییر است. ابعاد جداره ها به صورت ارتفاع کوتاه یا نیمه بلند یا بلند و تا ارتفاع سقف قابل تغییر است. mdf استفاده شده در این نوع پارتیشن به صورت ۶ میلیمتری و یا ۱۶ میلیمتری میباشد.

در پارتیشن های تک جداره فریم دربها با فریم مخصوصی ساخته می شود تا تجهیزات قفل و یراق آلات را بتوان بر روی درب پیاده نمود. شیشه‌های مورداستفاده در این نوع پارتیشن با ضخامت ۴ میلیمتری و به صورت ساده یا تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات می باشد.