درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

نماهای خشک
ویژگی های نماهای خشک چیست؟
اکتبر 13, 2018
کرتین وال شیشه ای
کرتین وال شیشه ای چیست ؟
اکتبر 25, 2018
پارتیشن های آلومینیومی

پارتیشن های آلومینیومی

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

درب و پنجره یکی از عوامل مهم اتلاف انرژی در ساختمان هاست  که هدر رفتن انرژی در درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک بسیار کمتر از پنجره های آهنی است که دو نوع درب و پنجره الومینیومی وجود دارد:درب و پنجره الومینیومی ساده و درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک . که در نوع ساده اتلاف انرژی بیشتری وجود داشت زیرا هوای فضای داخل را با هوای فضای خارج یکسان و انتقال می داد که در نوع درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک این مشکل  حل شد.

درب و پنجره های آلومینیومی

درب و پنجره های آلومینیومی

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک به معنی شکست حرارتی می باشد که در صنعت درب و پنجره آلومینیوم به معنای ایجاد یک لایه ما بین پروفیل آلومینیوم درقسمت های فریم و لنگه می باشد. که از اتلاف انرژی در درب و پنجره های آلومینیومی جلوگیری میکند.به این قطعه سخت که به آن لاستیک پلی آمید می گویند  که به وسیله ماشین دوخت در بین پروفیل آلومینیومی در اصطلاح دوخت حرارتی می شود.از سوی سازمان بهینه سازی مصرف سوخت آمار و ارقام منتشر شده. در صورت استفاده از درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک در و پنجره ها  باعث کاهش اتلاف انرژی حرارتی در فصل سرما و  کاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل گرما ،  کاهش مصرف سوخت ،  کاهش هزینه در سرمایه گذاری اولیه تاسیسات و به میزان قابل توجهی از آلودگی صوتی جلوگیری می شود.

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک دارای انواع زیادی در فرم های خود هستند و از رنگ ها، یراق آلات و تنوع بازشو زیادی برخوردار است و امروزه در صنعت ساخت وساز مورد استفاده قرار می گیرد.

درب و پنجره های آلومینیومی دارای مزایای زیر می باشد:

جلوگیری از ورود و خروج گرما و سرما

قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست

جلوگیری  از ورود آب , گرد و غبار و ریز گرد ها

زیبا و بسیار ظریف وسبک و تنوع در رنگ و کیفیت

جلوگیری از هدر رفتن انژری

مقاوم در برابر تغییر شکل و رنگ در برابر عوامل محیطی