سیستم پارتیشن های آلومینیومی

پارتیشن های شیشه ای اداری
پارتیشن های شیشه ای اداری در محیط های اداری
نوامبر 6, 2018
درب و پنجره آلومینیومی
نکاتی درباره درب و پنجره آلومینیومی
نوامبر 22, 2018
سیستم پارتیشن های آلومینیومی

سیستم پارتیشن های آلومینیومی

سیستم پارتیشن های آلومینیومی

از ویژگی  سیستم  پارتیشن های آلومینیومی می توان به استحکام و دوام بالا همچنین ظاهری مدرن و به روز اشاره کرد.سیستم پارتیشن های آلومینیومی جهت جدا سازی فضاهای اداری با قابلیت انتخاب رنگ و متریال این امکان را به شما می دهد که با توجه به سلیقه افراد و طراحی انجام شده تولید ونصب شوند.

همچنین ساختار آلومینیومی این قابلیت را دارد تا با شیشه های دو جداره ترکیب و پرده کرکره بین آنها قرار گیرند.از دیگر ویژگی های سیستم  پارتیشن‌های آلومینیومی به مخفی بودن اتصالات و نیز قابلیت جابجایی آسان آنها می توان اشاره کرد. چرا که مشتری می‌تواند به راحتی و با صرف هزینه مناسب و معقول، دکوراسیون و معماری داخلی فضای خود را تغییر دهدو به آنچه در ذهن دارد نزدیک کند.

سیستم های پارتیشن بندی در طراحی دفاتر و فضاهای اداری باعث زیبایی و انعطاف پذیری می شوند و فضای مدرن و دلپذیری ایجاد می کنند. این به این مفهوم است که شما قادر به تغییر فضای سازمان و اداره خود، با توجه به تنوع سازمانی تان  هستید. استفاده از پارتیشن ها یک گزینه مناسب در مقابل دیوارهای ثابت یا آجری و کلاسیک، از نظر هزینه ، انعطاف و زیبایی هستند که :

پارتیشن دوجداره آلومینیومی نوعی از جداکننده می باشد که در فضاهای باز اداری و تجاری جهت جداسازی فضاها استفاده می شود و قابلیت و امکانات بیشتری نسبت به مدل پارتیشن تک جداره آلومینیومی دارد .

ازمهم ترین ویژگی سیستم پارتیشن های آلومینیومی قابلیت هایی مانند آکوستیک صدا و جذب صوتی بالاتر، داکتینگ , استحکام و ایستایی و زیبایی بیشتر می باشد.همچنین این پارتیشن های آلومینیومی بسیارمقاوم هستند و از وزن سبکی برخوردار می باشند. در برابر رطوبت، دمای متغیر سیار مقاوم هستند. پارتیشن های آلومینیومی بر دو نوع هستند :

پارتیشن تک جداره و پارتیشن دو جداره

سیستم پارتیشن های آلومینیومی

سیستم پارتیشن های آلومینیومی

به برخی از مزیت های  پارتیشن های آلومینیومی به اختصار اشاره می نماییم :

– قابلیت نصب ، مونتاژ و تعمیر سریع بدون آسیب دیدن پروفیل و قطعات

– ارزش افزوده بالای آلومینیوم به کار رفته در پارتیشن

– تنوع بالای رنگ و شکل محصولات بر اساس سلیقه مشتری

– مقاوم بودن در برابر آب و راحتی نظافت پارتیشن

– قابلیت استفاده کردن از اتصالات محکم در سیستم پارتیشن

سیستم پارتیشن های آلومینیومی

سیستم پارتیشن های آلومینیومی