درب و پنجره آلومینیومی
نکاتی درباره درب و پنجره آلومینیومی
نوامبر 22, 2018
از نمای خشک چه می دانید؟؟
ژانویه 19, 2019
نماهای شیشه ای

نماهای شیشه ای

نماهای شیشه ای

نمای ساختمان ، به عنوان پوسته ای می توان در نظر گرفت که تا حدی هویت و ساختار کلی ساختمان و  سبک نما را مشخص می کند. نمای ساختمان به عنوان حائلی  بین فضای داخلی و فضای خارجی ساختمان قرار می گیرید. به علاوه   نمای یک ساختمان  می تواند بر ارزش مادی آن بیفزاید  پس  بهتر است در انتخاب  نمای ساختمان ها حساسیت لازم را به خرج دهید. یکی از زیباترین نماهای مدرن ساختمانی نماهای شیشه ای است که با توجه به کاربرد های شیشه و آلومینیوم ، از شرایط و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد. استفاده از شیشه  یکی از  مواد جدایی ناپذیر  در هر ساختمان  محسوب  می شود که استفاده از ان بسیار رایج است .که  علاوه بر زیبایی امکان استفاده از حداکثر نور و روشنایی روز را فراهم میکند.از جمله ویژگی های مفید نماهای شیشه ای می توان به بالا بردن امنیت و ایمنی ساختمان ,عایق صدا ,جلوگیری ازعبور اشعه ماوراء بنفش استفاده ازانرژی خورشیدی و نور طعبیی و تنوع درنوع و رنگ اشاره کرد.

 

نماهای شیشه ای

نماهای شیشه ای

انواع نماهای شیشه ای

 نمای شیشه ای فریم لس:

 نمای فریم لس شیشه ای نمایی است که بخش وسیعی از  آن را شیشه تشکیل می دهد که بر روی قالب های آلومینیومی قرار می گیرند. فریم لس شیشه دو جداره است که  یکی از لایه های شیشه ای بزرگتر از لایه دیگر است که یکپارچگی و زیبایی شیشه های فریم لس باعث شده که  در ساختمان های مدرن  بسیار مورد استفاده قرار گیرد و یک نمای شیشه ای را برای ساختمان را فراهم می آورد. این نوع از نمای شیشه ای باعث ایجاد چشم اندازه  پیوسته از محل  کار و فضای ساختمان شود.

نمای شیشه ای اسپایدر:

نمای شیشه ای اسپایدر نوعی نمای شیشه ای مدرن است. در نمای شیشه اسپایدرمعمولا از شیشه لمینت و یا شیشه سکوریت استفاده می شود  که به صورت  بوسیله اتصالات نقطه ای به سازه متصل می گردد. این نوع از نماهای شیشه ای در فروشگاه ها و در نماهای تجاری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.  در نمای شیشه ای اسپایدر استفاده از شیشه و کابل، نمای زیبایی را به وجود خواهد آورد که  در هیچ یک از سیستم های نمای شیشه ای قابل مشاهده نمی باشد.در این نوع از نمای شیشه ای  نه لوله های استیل و نه تیغه ها شیشه ای  وجود دارد  کابل هایی نیرومند   جای همه اینها را می گیرند.

نماهای شیشه ای کرتین وال

نمای کرتین وال نوعی نمای شیشه ای است که بیشتر برای ساختمان های بلند مورد استفاده قرار میگیرد.

ساختار نمای کرتین وال به گونه ای است که هیچگونه بار مرده ای را بر ساختمان وارد نمی کند.

 نمای کرتین وال علاوه بر جلوگیری از نفوذ آب به داخل از هدر رفتن گرمای داخل نیز جلوگیری می کند.

از دیگر ویژگی های نمای کرتین وال می توان به عایق حرارت بودن ,امنیت بالا و آکوستیک بودن آن اشاره کرد.

نماهای شیشه ای

نماهای شیشه ای